Lățiune după ras Ariana & Evans Ultima Chiang Mai 148ml

130,00 lei

SKU: 28491

Disponibil pentru precomandă

Produs cu livrare în 7-10 zile lucrătoare.

Ariana & Evans loțiune după ras Ultima Chiang Mai 148ml

Loțiunea după ras Ultima Chiang Mai, ambalată într-o sticlă elegantă de 148ml, combină practicitatea cu atenția la detalii.
Designul elegant al sticlei este pus în valoare de un reductor conceput pentru a asigura o dozare măsurată și precisă, permițând astfel utilizarea cantității optime de produs la fiecare aplicare.
Acest sistem nu doar că ajută la reducerea risipei, dar asigură și o aplicare uniformă și plăcută. Alegerea sticlei pentru recipient ajută la menținerea calităților neschimbate ale loțiunii după ras, conservându-i parfumul și proprietățile benefice în timp. Un accesoriu indispensabil pentru bărbatul modern, care caută funcționalitate și calitate în timpul și după bărbierit.

Loțiunea după ras Ultima Chiang Mai introduce o inovație semnificativă prin utilizarea uleiului de emu și a acidului hialuronic. Uleiul de emu este renumit pentru proprietățile sale excepționale de hidratare și calmare, penetrând adânc în piele, oferind o hrănire intensă și ajutând la repararea țesuturilor. Pe de altă parte, acidul hialuronic este un hidratant puternic care oferă un efect deifiere și o senzație prelungită de catifelare. Această combinație unică sporește considerabil eficacitatea loțiunii după ras, oferind o îngrijire superioară a pielii și o experiență post-bărbierit revigorantă în comparație cu produsele anterioare.

Profil olfactiv: lime kaffir, busuioc thailandez, coajă de yuzu, iasomie sambac, lemongrass, mentă, nucă de cocos, may chang, rădăcină de galangal, piper roz, benzoină de Siam, vetiver thailandez

Întrerupeți utilizarea în caz de roșeață și/sau iritație. Agitați bine înainte de utilizare.

Ingrediente: Aloe Barbedensis Leaf juice, Alcohol Denat., Rosa Gallica Flower Water (Rose Hydrosol), (Vegetable) Glycerin , Emu Oil, Calendula Officinalis Extract, Trifolium pratense flore (red clover) extract, Recutita Flower Extract (Chamomile), Plantago Lanceolata Leaf Extract (Plantain Leaves), Parfum (Fragrance), Salix Alba Bark Extract (White Willow Bark), Alpha Tocopherol (Vitamin E), Hyaluronic Acid, Caprylic/Capric Triglycerides, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Coumarin, Hydroxycitronellal, Citronellol, Eugenol, Benzyl Benzoate, Geraniol, Citral

Format: 148ml
Fabricat în SUA

Brand

Ariana & Evans

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Lățiune după ras Ariana & Evans Ultima Chiang Mai 148ml”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *