Sapun pentru barbierit Cella Riserva Fresco 300ml
190,00 lei -20% 152,00 lei
Parfumul „Buongiorno al Sandalo” transformă rutina bărbieritului într-un moment de pură plăcere. Aromele de lemn de santal și patchouli se îmbină într-un parfum lemnos și senzual, care trezește simțurile și face din fiecare bărbierit o experiență unică.
Mai multe informatiiÎn stoc
Cella Extra Extra Professionale
Cella Milano, cu peste un secol de experiență, continuă să fie un reper pentru profesioniștii din domeniu, prezentând săpunul de bărbierit într-un format inovator maxi bowl. Această alegere respectă tradiția, dar aduce și un plus de confort în utilizarea zilnică, fiind ideală pentru cei care caută un bărbierit tradițional de înaltă calitate.
Formula, îmbogățită cu ingrediente atent selecționate, facilitează alunecarea lamei, asigurând un bărbierit fin și protejând pielea împotriva iritațiilor și tăieturilor. Confortul încărcării periei, combinat cu gesturile profesionale ale bărbierului, transformă bărbieritul într-un moment unic și plăcut.
Parfumul “Riserva Fresco”, caracterizat prin note citrice și aromatice, combină busuiocul și iasomia sambac cu prospețimea și intensitatea Mediteranei, îmbogățit cu boabe de tonka, pentru o experiență olfactivă surprinzătoare și rafinată.
- Alunecare ușoară a lamei
- Protecție optimă a pielii
- Confort în încărcarea periei
- Experiență olfactivă unică
Ingrediente: Stearic Acid, Cocos Nucifera (ulei de cocos), Aqua (apă), Potassium Hydroxide, Myristic Acid, Glycerin, Sodium Hydroxide, Potassium Carbonate, Olea Europaea (ulei de măsline), Parfum (fragrance), Panthenol, Menthol, Amylcinamyl Alcohol, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool.
Cantitate: 300 ml
Produs în Italia
Produse similare
-
Evaluat la 5.00 din 5 pe baza a 3 evaluări de la clienți(3 recenzii)
-
Evaluat la 4.50 din 5 pe baza a 2 evaluări de la clienți(2 recenzii)
Recenzii
Nu există recenzii până acum.